Zima w końcu, niestety, doszła i do nas. Wprawdzie u nas nie ma takich mrozów jak na Śląsku, ale minus 10 też potrafi przestraszyć, kiedy nie posiada się w domu ogrzewania. Na razie temperatura jest o ok. 3-4 stopnie wyższa niż na zewnątrz.

Szykujemy się do cieplenia poddasza. Wełna zgromadzona, na razie 150 m2 wełny o grubości 20 cm i 100 m2 wełny 10 cm. Ekipa podwiesiła stelaże do regipsów, w nadchodzącym tygodniu, mam nadzieję, ułoży wełnę.

Kilka zimowych impresji poniżej.

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Magdalena
#1
Witam czy na ta chwile może Pan powiedzieć ile wyszła Pana budowa?Konkretnie chodzi mi ile np. koszty fundamentu plus robora koszt scian plus robota dach plus robota ile schody tak na poszczególne rzeczy jakby Pan mógł odpisać będę wdzięczna
Projekt dom w zielistkach ver 2  252
Napisany przez Zielistki v2
#2
Trudno mi oszacować, gdyż za wykonanie (robotę) SSZ płaciliśmy ryczałt (50.000). Schody też były w tej cenie. Jak pisałem wcześniej, do tego etapu, na którym jesteśmy obecnie wydaliśmy 200.000 PLN. Budujemy w dość drogiej okolicy, bierzemy raczej droższych wykonawców (nikt z nas nie zna się na budowie), więc pewnie można by i taniej.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?