Po 15 miesiącach od rozpoczęcia budowy powoli zarysowuje się koniec. W środku trwają przymiarki do kuchni (będzie robiona na zamówienie), ma przyjechać pod koniec czerwca. Wczoraj (8 czerwca) wszystko zostało wymierzone. Trzeba będzie zmienić trochę układ szafek, ale nie zamierzam przekładać wody, bo już jedna awaria była. 

Położone są panele na dole i płytki. Zostały nam dosłownie drobne kawałeczki do uzupełnienia. Niestety, głupio wyszło, że teraz będziemy kuć ściany pod parapety. Cóż, jak się od razu tego nie zrobi, to potem tak jest. Polecam więc wszystkim - zanim pomalujecie i położycie podłogi, zróbcie podkucia pod parapety, nawet jeżeli będziecie je instalować później. 

Na naszą prośbę firma zabudowała nam ciąg rur i rurek idący z kotłowni na górę. Od razu lepiej, bo nie widać dziur wybitych pod instalacje w stropie (płycie żerańskiej). Jak tyko będzie zafugowane, wjedzie jeszcze tzw. zmiękczacz i hydraulika będzie zakończona.

Pojawiła się też szafka pod umywalką w łazience - nabytek z łazienkaplus.pl (polecam - ceny bardzo korzystne, dostawa szybka, towar bardzo dobrze zabezpieczony).

Wciąż nie mamy wykonawcy do ocieplenia... No i jeszcze schody wejściowe i wewnętrzne. :-)

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Aleksandra
#1
Jak nazywają się te panele? Piękne!
Default avatar
Napisany przez Zielistek v2
#2
Witam, panele to Quickstep dąb spokojny jasny. Pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez mateusz
#3
Witam czy moglibyscie podac ile kosztował was stan surowy tego domku i podac na maila mateusz.jaszczurowski@op.pl

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?