Witajcie,

rozkładanie kabli dobiegło końca. Dojdą jeszcze kable pod oświetlenie zewnętrzne, jak chłopaki od elewacji rozłożą rusztowanie. Ciągle jeszcze zastanawiamy się z mężem jak podświetlić dach. Może jakieś podpowiedzi? 

Niestety tynki są opóźnione więc musimy jeszcze "chwilę" poczekać. W między czasie oczywiście będzie robiona hydraulika i kanalizacja. Ja też mam co robić :) powoli planuję co, gdzie i jak, a przy okazji ogarniam nasze podwórko. Dokonaliśmy małej przeróbki spiżarki, mąż uciął ścianę ;) Jest teraz większa przestrzeń. Szkoda tylko, że kuchnia nie jest troszkę większa, gdyż w planach miałam stolik na szybkie śniadanko. Jednak nie ma tego złego... Ściana kominkowa  nie jest jeszcze domurowana, bo nie wiedzieliśmy jaki będzie kominek, więc zrobimy ją z  płyty  karton gips i mały blacik będzie w kuchni za kominkiem. Rozważam też składany, ale zdecyduje jak powstanie ściana. 

Dziś odwiedziła nas pewna ekipa, ale o tym już w następnym wpisie ;) 

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?