Witajcie,

po krótkiej przerwie jesteśmy. Niestety mieliśmy opóźnienie, nie z naszej winy tylko winy pana, który odmówił nam robienia wylewek. Prawdopodobnie za dużo nabrał robót, ale nie wnikamy. Na szybko szukaliśmy innej ekipy i się udało. Wczorajszy dzień był tym dniem kiedy to expresowo zostały wykonane wylewki maszynowe. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i chcielibyśmy pokazać Wam zdjęcia, lecz nie można wchodzić, przez co najmniej dwa dni. Nie zostawimy Was z niczym, uchylamy rąbka tajemnicy zza okna ;) Zakupiliśmy też płytki do kotłowni i spiżarki. Podłogi ciemny gres, ściany natomiast jasne. Na zdjęciu trochę inny kolor wyszedł.  W przyszłym tygodniu zacznie się układanie. Jak już uda nam się wejść do domu to porobimy zdjęcia. 

Pozdrawiam. 

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Lidia
1 osoba lubi ten post
#1
Witam i gratuluję postępu prac. Mam pytanie, czy w spiżarce jest wystarczająca wentylacja? Jestem dopiero na etapie stanu surowego otwartego, ale po wymurowaniu ścianek działowych w spiżarce mam wrażenie będzie brakowało powietrza. Jaką wentylację macie? grawitacyjną czy mechaniczną? Pozdrawiam ciepło
Default avatar
Napisany przez justyna
1 osoba lubi ten post
#2
Gratuluję postępu prac! Pięknie to wszystko wygląda. Jeśli to możliwe proszę o info ile wyniósł Was stan surowy zamknięty i jakim systemem budujecie na maila justynakruczala@op.pl. Pozdrawiam serdecznie!
Default avatar
Napisany przez agnieszka.p
1 osoba lubi ten post
#3
Gratuluję postępów i życzę powodzenia z glazurnikami! I chyba wybraliśmy te same płytki do pomieszczenia gospodarczego ;)
Default avatar
Napisany przez Barbara
1 osoba lubi ten post
#4
Super, zawsze z niecierpliwością czekamy na Wasz wpis i obserwuję z uwagą. Ja zacznę na koniec października budowę, wszystko oczywiście jeszcze w powijakach. Bardzo proszę o e-mail jaki był koszt budowy stanu surowego bbrewczynska@wp.pl z góry BARDZO DZIĘKUJĘ ! :)
Default avatar
Napisany przez Natalia&Krzysztof
1 osoba lubi ten post
#5
Super. Czekamy na dalsze wpisy. Dziękujemy za maila i powodzenia :-)
Malinowki
Napisany przez Gosia8
1 osoba lubi ten post
#6
Lidia nam się wydaje, że wentylacja będzie odpowiednia, my będziemy mieć grawitacyjną. justyna proszę sprawdzić pocztę, system gospodarczy. Barbara życzę powodzenia, proszę sprawdzić pocztę. Natalia&Krzysztof dziękujemy :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?