Dobry wieczór! 

Doczekaliśmy się ukończenia pralni. Efekt lepszy niż sobie wyobrażaliśmy. Tata spisał się na szóstkę. Oczywiście "umeblowanie" dopełni całość. Stanie pralka, być może dwie to jeszcze do przedyskutowania. Planujemy blacik po całości i w nim umywalkę, dojdą półeczki na chemię, no i oczywiście kosze na ubrania. Po przeciwnej stronie miejsce na suszarkę i  deskę do prasowania. Będzie pięknie :) 

Dziś przyjechali fachowcy od kostki. Zaczęło się. Na początek poszły palisady, więc jeszcze nie dodajemy żadnych zdjęć. Jutro już będzie widać coś więcej. Do końca tygodnia będziemy mieć taras i wejście. Cieszą nas ogromnie takie zmiany, a ile jeszcze przed nami... ;)  Jak na razie cieszymy się chwilą :)

 

Pozdrawiamy 

G i M 

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez monika
1 osoba lubi ten post
#1
Świetnie! :)
Malinowki
Napisany przez Gosia8
1 osoba lubi ten post
#2
Dziekujemy
Default avatar
Napisany przez Gosia
1 osoba lubi ten post
#3
Witam, bardzo się cieszę, że pojawiły się nowe wpisy i zdjęcia. Często z mężem zaglądamy na Państwa forum :). Pralnia jest moim marzeniem więc jak będzie już wyposażona to uśmiecham się o zdjęcia :)))). My już za miesiąc ruszamy z naszą Malinówką. Pozdrawiam serdecznie
Default avatar
Napisany przez grip_rz
1 osoba lubi ten post
#4
Dzień dobry, czy mógłbym prosić Panią o mail z przybliżonymi kosztami, które Państwo ponieśliście na budowę Malinówek? grip.rz@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam
Malinowki
Napisany przez Gosia8
1 osoba lubi ten post
#5
Gosia jak na razie nie jest zrobiona tak jakbym chciała, oczywiście zdjęcia podrzucę. grip_rz proszę sprawdzić pocztę.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?