Witam jesteśmy po najdłuższym etapie, który ciągną się w nieskończoność, początkowo myślałam że wybór projektu zabiera dużo czasu, tyle rzeczy istotnych do przemyślenia, ilość pokoi,łazienek, parterowy czy piętrowy, dach dwuspadowy czy więcej,itd W końcu po wyborze z tysięcy ofert biur projektowych,po przejrzeniu wielu katalogów,po długich rozmowach udało się kupiliśmy projekt Dom w Żurawkach 4 odbicie lustrzane i Zaczęły się formalności, umowa z energetyka podpisana,projekt przyłączy wodno-kan przygotowany przez moją przyjaciółke i jej męża, Projekt został złożony a Starostwie i czekaliśmy i czekaliśmy, to zwrotki sąsiedzi nie odbierali,później kolejne długo szły to poczta odsylala po tygodniu aż w końcu telefon do naszej Pani Natalii i wkoncu decyzja ostateczna, odbieramy piątego mają,nareszcie

Komentarze

Default avatar
Napisany przez philipz
#1
Witam, planujemy z żoną budowę i szukamy możliwości zobaczenia na żywo tego domu. Czy byłaby możliwość zobaczenia tej realizacji? Jesteśmy z okolic Gliwic. Pozdrawiam:)
Default avatar
Napisany przez Toskania
#2
Myślę, że nie byłoby z tym problemu,

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?