Witam w naszym domu zrobiło się wkoncu ciepło, piec podłączony, podłogi ciepłe, wkoncu. Piec spisuje się świetnie, dlatego myślę, że w przyszłym tygodniu będą kładzione kafle w salonie, ps wczoraj przyjechały kafle do kuchni.
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Monika
#1
Ale fajnie już u Was!! masz jakiś projekt kuchni, łazienki?? jakieś pomysły??
Default avatar
Napisany przez Toskania
#2
Cześć Monika pomysły mam na kuchnie i łazienkę ,jeśli masz ochotę to podaj maila to prześle Ci zdjęcia , inspirację . Łazienka na dole będzie miała granat-czerń mieniące kafle na podłodze takie połączenie trochę ze schodami granitowymi , natomiast prysznic będzie prostokątny nie półokrągły z brodzikiem niziutkim z konglomeratu , pod prysznicem prawdopodobnie ściana z kafli ala drewno , natomiast reszta ścian w szarości , mniej więcej umywalka,baterie, wc wybrane wstępnie . Kuchnia Kafle duże na podłodze 60x60 połysk ,delikatnie szary, szafki góra na połysk jasno szare, dół w kolorze drewna ,pół połysk, od salonu kuchnie będzie oddzielał mini barek z dwupoziomowym blatem.
Default avatar
Napisany przez Monika
#3
oczywiście, chętnie pooglądam Twoje pomysły :) monikawieczorek11@wp.pl U nas też będzie barek ;) reszta nieco inaczej (chyba) ;)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?