W końcu podłoga w salonie położona w całości prezentuje się super, musieliśmy dokupić płytek do salonu, ale wreszcie salon skończony, fugiwanie zostawiamy na koniec. W międzyczasie Wojtek ociepla górę wełną, wybraliśmy wełnę firmy knauf.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez marcin.cie
#1
Witam Po pierwsze gratuluję postępów. Bardzo ładna podłoga w salonie :-). Co do ocieplania watą poddasza. Chciałbym doradzić aby najbardziej przyłożyć się do miejsc przy oknach dachowych. W tych miejscach jest najmniej przestrzeni na watę a najwięcej ciepła tam ucieka. Ja przykładałem się do tego bardzo a i tak w mroźne dni przy oknach nie było za ciekawie. Prawdopodobnie będę musiał rozpruć kawałek ściany przy oknie w pokoju młodszej córy i dokonać poprawek. Dlatego zawsze najlepiej zrobić za pierwszym razem. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Toskania
#2
Witam, dziękuję za wszelkiego rodzaju uwagi, informacje, napewno skorzystamy. Zastanawiamy się również nad kostka na tarasie, u was wygląda bardzo ładnie a czy mógłbyś napisać dlaczego wybraliscie kostkę anie kafle, czy to tylko względy estetyczne czy jakieś inne,. Będę wdzięczna za informację,
Default avatar
Napisany przez marcin.cie
#3
Ze względów estetycznych również ale dużo osób nam doradzało z własnego doświadczenia że wylewka betonowa i na to kafle to zły pomysł. Wilgoć na dworzu plus mróz powoduje że kafle pękają i wygląda to nieciekawie. Dlatego nie zamierzaliśmy próbować tylko od razu zdecydowaliśmy się na kostkę. Z czasem okaże się czy to dobry wybór.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?