Wokół domu tyle się dzieje ponieważ czas i pogoda dopisały postanowiliśmy zająć się elewacja budynku ,mąż postawił wiatę drewniana cześć zamknięta na różne szpargały i druga cześć na drewno do kominka .Tyl ogrodu od strony tarasu również wysprzątany w tym roku posiana została praktycznie na całej powierzchni trawa natomiast w przyszłym roku planujemy już wyczarować piękny ogród i dokończyć taras.Nareszcie patrząc przez ogromne okno w jadalni widać porządek i zielona trawę a i jeszcze jedna ważna rzecz zdecydowaliśmy się wywiercić studnie ponieważ lato było gorące a roślinność z przodu domu trzeba było  podlewać codziennie a licznik kręcił się jak szalony .W przyszłym roku gorące lato nam już nie straszne . 

Aaa słupy są nie zrobione czekają na przyszły rok ponieważ wymyśliłam sobie biało szary kamień naturalny który napewno pięknie będzie odbijał świato -ostatnie zdjęcie .

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kris
#1
Już fajnie ogród wygląda. Powodzenia w dalszych pracach. Ile macie arów działkę? Jaka jest odległość od tarasu do ogrodzenia?
Default avatar
Napisany przez Toskania
#2
Witam działkę mamy ok 10 arów ,jeśli chodzi o usytuowanie domu ,to z tylu od tarasu do ogrodzenia jest o 20 m , zależało mi na tym by tył ogrodu był jak największy . Resztę prac związanych z zagospodarowaniem ogrodu pozostawiamy na przyszły rok tzn cześć będzie z drzewkami owocowymi po lewej stronie natomiast prawa będą posadzone catalpy ,hortensje ale i tak będzie duza polana trawy .

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?