Ściany nośne skończone, tarasy wylane, przyszedł czas na strop. W projekcie był lany, ja zdecydowałem się na strop Teriva, a dokładniej 12-sto komorowy pustak keramzytowy. Jak dobrze pamiętam cały kompletny strop tzn. belki, pustaki stropowe, kształtki wieńcowe, kosztował mnie 11tyś plus 20m3 betonu.Wydaje mi się że nie tak dużo. Zamawiałem bezpośrednio od producenta.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez a.b.
#1
Witam, ile wyszło m2 stropu?
Default avatar
Napisany przez Tomasz
#2
Witam tak jak w projekcie. Po podłodze jest prawie 130m. Inaczej sie układa jak są ścianki działowe a inaczej jak ich nie ma. Ja stawialem ścianki już po stropie.
Default avatar
Napisany przez Andrzej
#3
Witam Panie Tomku można poprosić o więcej zdjęć stropu teriva bo ja tez zmieniłem strop z monolitu na teriva ale wydaje mi się że coś dużo tych belek stropowych wyszło projktantowi
Default avatar
Napisany przez Beata i Mariusz
#4
Witam.Mam pytanie.Zaczęliśmy budowę tego domu.Jesteśmy prawie przy stropie.Także zmieniliśmy na Terive ale nasz murarz stwierdził że konstruktor przesadził z różnymi rzeczami przy stropie.Czy byłaby szansa abyście pokazali nam jak wasz strop wyglądał po zmianie?Chodzi mi o rysunek. Jeśli byłoby to możliwe to podaje maila beata04@op.pl
Default avatar
Napisany przez Tomasz
#5
Niestety nie mam więcej zdjęć stropu tylko te co na blogu są

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?