Wczesną a nawet bardzo wczesną wiosną pełną parą ruszyły dalsze prace. Na pierwszy ogień poszły okna i drzwi wejściowe. Zdecydowaliśmy się na okna na profilu Gealan 6-cio komorowy 83mm. Oczywiście 3 szyby, ciepła ramka i obustronny kolor złoty dąb. Drzwi wejściowe są stalowe z firmy Wikęd.

White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez MonikaŁ
#1
Witam czy mogłabym wiedzieć jaki jest koszt tych narożnych okien ??
Default avatar
Napisany przez Tomasz
#2
Witam nie pamietam dokładnie ile te okna kosztowały ale nie byly jakoś strasznie drogie. To są po prostu dwa osobne okna plus ten łącznik narożny
Default avatar
Napisany przez strażak
#3
Witam.ile kosztowały pana wszystkie okna? My na razie mamy wycenę od jednej firmy.powiedziano nam 15tys.6 komorowe, 3szyby.czekamy na wycene od innej firmy.i nie wiem czy ta kwota to drogo czy tanio?
Default avatar
Napisany przez Tomasz
#4
Znajomy znajomego zajmuje się oknami i dostalismy spory rabat. W jednej sypialni nie mamy okna tarasowego zostało tam samo okno. Wszystko kosztowało prawie 13tys. Wszędzie chcieli mi sprzedać okna 70mm. Wybrałem te grubsze te 13mm robi różnicę okno jest masywniejsze i sztywniejsze coś przecież te 3 szyby musi utrzymać bo to naprawdę duży ciężar.
Default avatar
Napisany przez strażak
#5
Dziękuję za odpowiedź. Też jestem zdania,że okna 83mm. Jak robić to solidnie.
Default avatar
Napisany przez Tomasz
#6
No i racja. Robić raz a dobrze. Raczej ich wymieniać nie będę. Okna grubsze to i cieplejsze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?