Działamy dalej, nie ma czasu na co czekać. Do Świąt chcemy zdążyć. Ściany zagruntowane, w sypialniach panele, a wszędzie gdzie jest ogrzewanie podłogowe są położone płytki w szarym odcieniu tylko w salonie są inne brązowe. Wyglądają prawie jak drewno. Wstępnie w salonie na podłodze miały być panele ale kilkoro znajomych z własnego doświadczenia nam to odradziło no i chyba dobrze zrobiliśmy. Częściowo założone jest też oświetlenie. W międzyczasie dojechało też łóżko do naszej sypialni.
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kamil
#1
Witam. Czy warto robić garderobę, czy jest zbyt mała i lepszą opcja byłoby pokoje większe zrobić ? Jesteśmy na etapie fundamentów i zastanawiamy się jak to rozegrać.
Default avatar
Napisany przez Kamil
#2
Jesteście wstanie zdradzić ile do tej pory kasy wydaliscie ? Proszę o email muchacc@onet.pl. Miałoby to duży wpływ na podejmowanie dalszych decyzji bo mamy ograniczena ilość pieniędzy.
Default avatar
Napisany przez Kamil
#3
Ile bloczków od poziomu 0 wysuneliscie w górę. U nas od ławy jest 1.25 cm i myślę czy nie zbyt nisko.U Was Ładnie się prezentuje tylko grusze musicie posadzić
Default avatar
Napisany przez Tomasz
#4
Garderoba nie jest za duża ale ją zostawiliśmy. Pokoje przez to nie wiele sie powiększa. Zostały spore wnęki na jakies szafy. Ale zresztą jak kto woli. Zależy co komu potrzebne. Bloczków w górę poszło 5 ale jeszcze 1 by nie zaszkodził musimy trochę teren wyrównać. Teraz już nic z tym nie zrobię :-)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?