R. Zima nadeszła, nawet jej się spodziewaliśmy choć może po cichu liczyliśmy że może troszkę się opóźni i piękna słoneczna jesień potrwa jeszcze troszkę wzorem ostatnich lat.

Mimo wszystko zdecydowaliśmy się iść dalej może pod prąd. Czy warto się tak spieszyć? Czy nie lepiej przeczekać zimę i wystartować dalej z wiosennym porankiem? Decyzja zapadła.

Zasadniczo temperatura w ciągu dnia utrzymuje się powyżej zera więc można. Zamiast zaprawy cementowej można stosować cienkowarstwową spoinę klejową. Pytanie pozostać przy Porotherm dryfix czy może zmienić. Akurat w muratorze pojawił się artykuł dotyczący własności cieplnych poszczególnych rodzajów materiałów ściennych i po konsultacji z wykonawcą i kierownikiem zdecydowałem się na budowę z bloczków H+H zwłaszcza że planuję sam podejść do zagadnienia instalacji elektrycznej w bruzdach w ścianach. Czy dam radę? Na dziś widać już pierwsze ściany, jakiś mały wydaje się ale zobaczymy co dalej. Na koniec roku może będę miał strop a potem to już z górki.. A na zdjęciach nasze ściany..

 

 

 

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?