Okna zamontowane, kolor antracyt z dwóch stron, profil okna: IGLO ENERGY, szyba: wkłady 3-szybowe, ramka dystansowa: stalowa, klamka: srebrne, w salonie okno przesuwne, mniejsze okno balkonowe dwuskrzydłowe, nad oknami ocieplenie styropianem przed zamontowaniem rolet zewnętrznych żeby zlikwidować mostek cieplny, rolety w kolorze antracyt.

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Borowka amerykanska chandler 4 letnia mega owoc.jpeg
Napisany przez Izabela
#1
Witam Dobrze widzę, że montaż okien jest na pianę a tylko pod tarasowymi są bloczki ociepleniowe? Nie rozważali Państwo pełnego ciepłego? Nie pytam o to, by krytykować. Absolutnie nie. Po prostu szukam informacji dla siebie, by podjąć właściwą - dla nas - decyzję. Pozdrawiam Izabela Dom w borówkach 4 - łódzkie
Widok 1 projekt dom w kostrzewach  289
Napisany przez Ela
#2
Styrodur pod oknami tarasowymi jest po to by uniknąć mostka cieplnego z wylewką na podłodze. Nie widzę takiej potrzeby przy siedmiokomorowych oknach. Myślę, że wystarczy ocieplenie budynku, ponieważ okna są wypuszczone 3cm na zewnątrz budynku.
Default avatar
Napisany przez Damian
#3
Witam. Jaka wycena okien i koszt zamontowania? Bardzo ładny kolor.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?