Dach już prawie skończony, zamówione okna trzyszybowe Drutex i drzwi zewnętrzne Wikęd w kolorze antracytowym. Przed swietami ma odbyć się montaż. Ocieplenie dachu pianką PUR otwarokomórkową o grubości 22cm odbędzie się między świętami a nowym rokiem. Przymierzamy się też do elektyki... 

White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kala
#1
Razem z mężem również planujemy wybudować antonówkę, proszę bardzo o koszty włożone do tej pory jakie Państwo ponieśliście. Z góry serdecznie dziękuję.
Projekt dom w antonowkach ver 2  5138
Napisany przez Bietka80
#2
Witaj Kala, Fajnie że zdecydowałaś się z Mężem wybudować właśnie antonówkę, przemyśl zmiany w projekcie, my ich mieliśmy sporo, na blogu znajdziesz we wpisach jakie. Co do kosztów: Projekt + adaptacja - 3300 mapka do celów projektowych - 500 projekt wody i kanalizacji - 950 prąd - opłata Tauron - 900 prąd - wykonanie skrzynki i przyłącza elektrycznego - prąd budowlany - 3000 wytyczenie działki - 700 Ekipa system zlecony do stanu surowego otwartego czyli: -rozbiórka altanki -wycięcie 5 drzew -wykopanie dziury w ziemii -fundamenty -ściany parteru -wykonanie stropu terriva -wylanie schodów -wylanie tarasów (tylko pod legary - taki murek) -wykonanie ścian poddasza -wykonanie ścian działowych -konstrukcja dachu -wykonanie pokrycia dachowego (dachówka ceramiczna Creaton płaska Simply) -zamocowanie rynien -wylanie schodka przed wejściem do domu -wykonanie podmurówek pod okna i drzwi -wykonanie kominów -zamontowanie haków na poddaszu Całość robocizna i materiały - 131800 Dodatkowo zamówiłam: Okna trzyszybowe Drutex, zewnątrz antracyt, wewnątrz białe - 12500 Drzwi Wikęd, w wersji Termo (cieplejsze z bajerami) - 3000 Oraz ocieplenie dachu po wstawieniu okien robocizna i materiał pianką PUR - 4900 Więc sporo już wydałam, a końca nie widać.......... Czyli już ponad 150tys... Będę mieć ogrzewanie podłogowe gazowe więc musiałam zadbać o ocieplenie domu by się nie przewrócić jak dostanę w zimowym okresie rachunki za gaz:-) W razie pytań się polecam:-)

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?