Widok kuchni od strony wiatrołapu bez ścianki i ze ścianką działową, oraz kuchnia od strony jadalni (z tej strony wejście też zostało zmniejszone, żeby nie była całkowicie otwarta).

Jadalnia widok od strony salonu.

Salon widok od strony przedpokoju nr 7.

Salon widok od strony jadalni bez ścianki oddzielającej gabinet i ze ścianką.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez aga
#1
Witam, na jakim etapie budowy Oliwii Państwo są? Pytam, ponieważ z mężem dostaliśmy dzisiaj pozwolenie na budowę i czekamy 2tygodnie na uprawomocnienie. Później niestety możemy zacząć budowę w połowie sierpnia i boję się, że możemy nie zdążyć z budową i dachem do końca roku. Ile zajęło Państwu czasu wybudowanie do obecnego stanu?
Default avatar
Napisany przez Nasza Wymarzona Oliwka
#2
My właśnie założyliśmy więźbę dachową, budowę rozpoczęliśmy w sierpniu, a więc idzie bardzo powoli, ponieważ mąż robi wszystko sam. Myślę, że ze zgraną ekipą powinni Państwo spokojnie zdążyć nakryć przed zimą, ale nie koniecznie takie szybkie budowanie jest dobre dla całego budynku. Ma on dwa ciężkie stropy i dobrze jest jak każdy etap odczeka swoje.
Default avatar
Napisany przez Marta
#3
Witam, Dom jest naprawdę cudowny i też marzymy o jego budowie! Podoba nam się od dawna i bardzo chcemy go wybudować na naszej nowo zakupionej działce :) Czy mogłabym poprosić o kontakt do Was? Bardzo chętnie chciałabym zadać Wam kilka pytań odnośnie budowy i zmian w projekcie jakie zrobiliście. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :) Pozdrawiam Marta
Default avatar
Napisany przez Nasza Wymarzona Oliwka
#4
Kontakt annag05@wp.pl
Default avatar
Napisany przez Ania
#5
Witam na jakim etapie są Państwo z budowa? Bardzo spodobał mi się projekt i miałabym kilka pytań
Default avatar
Napisany przez Klaudia
#6
Witam. Czytalam na forum ze jest Pani z Grojca. Czy bylabh mozliwosc zobaczenia domh z zewnatrz? Ewentualnej rozmowy z Pania? Zastanawiamy sie nad tym projektem a do Grojca mamy rzut beretem.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?