Jesteśmy już po elektryce, zrobiliśmy też przyłącza wodne i kanalizacyjne w kuchni, łazience, pralni i wiatrołapie gdzie będzie stało moje małe hobby ;) Obecnie robione są tynki cementowo wapienne i to już będzie w zasadzie całość prac zaplanowanych na ten rok związanych z domem. Niestety nie jestem w stanie wstawić zdjęć z całej instalacji ale wrzucę kilka poglądowych.

Pozdrawiam

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#1
Lada moment będzie można się wprowadzać :)
Default avatar
Napisany przez Piotr
#2
Kolejne prace przy domku planowane są na kwiecień 2017 jednak zastanawiam się jeszcze nad wykonaniem oczyszczalni ścieków w tym roku. Myślę, że do czerwca 2017 uda się zrobić instalację C.O. docieplenie posadzki i stropu plus wylewki z mixokreta na całości łacznie ze stropem. Później prawdopodobnie na ściany w części mieszkalnej pójdą gładzie + malowanie, podwieszany sufit w łazience docieplenie domu od zewnątrz, podbitka dachowa, wykonanie schodów wejściowych do domu.....lista prac do wykonania jest jeszcze dłuuuuga a sporo z nich planujemy zrobić samodzielnie ;)
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#3
Piotrze to jak uporasz się ze swoją robotą to zapraszamy do nas. My czekamy na zakończenie prac związanych z położeniem blachodachówki itp. (jutro powinni skończyć) a następnie majstry od budowlanki wchodzą dokończyć ścianki działowe na piętrze, wylać taras...następnie zabijamy okna dechami i czekamy do wiosny z kolejnymi pracami.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?