Od ostatniego wpisu trochę się zadziało, mamy wylane fundamenty i ruszyły ściany w górę. Zdecydowaliśmy się na zmiany w wielkości okien: Fiksa w salonie zamieniliśmy na standardowe ( 90 cm na 145 cm) otwierane okno, to w garażu zmniejszyliśmy do wymiarów  145 cm na 60 cm natomiast oba okna w jadalni będą przesuwne. Na piętrze okna balkonowe w sypialniach zwęziliśmy wszystkie do 100 cm i będą jednakowej wysokości 220 cm. Za tydzień planujemy wylewać strop. Dziś zakupiliśmy wkład do komina. Wrzucam zdjęcia fundamentów i ścian. 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez dulaczek@@@
#1
Super widzę, że na podobnym etapie jesteśmy. U mnie strop zalewają jutro. A na jaki się zdecydowaliście? My taki jak w projekcie żelbetonowy.
Default avatar
Napisany przez mmwkk
#2
Hej, my również lejemy strop żelbetowy. Chcieliśmy zmienić ale niestety przy tej konstrukcji Terriva nie wchodziła w grę, dowiadywaliśmy się w Archonie. Planowaliśmy lać w piątek niestety dopiero po 1 listopada będzie to możliwe. Trzymamy kciuki za nasze spełnianie marzeń :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?