Blog założony przez MJ.
Projekt: Dom w aurorach (G2). Na blogu 3 wpisy, 6 zdjęć, 2 komentarze.

Zdążyć przed deszczem!

Cel na dzisiaj był jeden... zdążyć przed deszczem! Oglądając wczoraj prognozę pogody miałem pewne obawy i dzisiejsze chmury to potwierdzały! Na szczęście zbrojenia zostały elegancko osadzone w fundamentach wszystko ze sobą połączono i podpięta została instalacja odgromowa. Zużyte zostały w 22 kubiki betonu. Teraz czas żeby wszystko wyschło.
White
White
Dodaj komentarz

28.03 Przyszedł czas na nas :)

W końcu pogoda pozwoliła wjechać na działkę i powoli zacząć realizować marzenia. Z samego rana p. Robert wjechał zdjął humus i przystąpił do kopania fundamentów. W tym czasie trójka żołnierzy kręciła zbrojenia. Pogoda dopisała i prace przebiegły elegancko. Jutro mam nadzieje, ze zbrojenia zostaną docięte na wymiar i uda się wszystko zalać, żeby mogło sobie spokojnie schąć. Pozdrawiam
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Droga przez mękę!

Po długich perypetiach, przypominaniu się, utrudnieniach skompletowalismy wszystkie dokumenty. Przyznam, że trzeba mieć do tego cierpliwość :) Punkty zostały już wyznaczone na działce teraz tylko czekamy na odpowiednią pogodę, żeby koparka mogła ruszyć z pracami. Zaplanowane jest na piątek więc trzymam kciuki:)
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?