Tadammmm...........po poruszeniu "NIEBA I ZIEMI" , tak to określił pan Inspektor ze Starostwa,kiedy po 50 dniach od złożenia wniosku, zaczęliśmy się upominać o wydanie decyzji, dziś w końcu JĄ odebrałam. DECYZJA wydana w dniu 24.05.2017 pozwalającą nam budować nasze ALWY w Śladkowie,  jest POZYTYWNA :) niby nic a cieszy.

 Teraz umawiamy się z geodetą, kierownikiem budowy i ekipą do budowy i może w końcu skończymy ten NUDNY :(( etap papierologii

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA BUDOWIE :))

 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Ilona
#1
Super, gratuluje. My z mężem prawie na 100 % wybierzemy również ten projekt. A jakies zmiany wprowadziliście w projekcie?
Default avatar
Napisany przez kaska7310
#2
Dziękujemy :) Zmiany bardzo niewielkie, a mianowicie, zrezygnowałam ze spiżarni przy kuchni, przez co powiększy się delikatnie kuchnia i łazienka. Spiżarnię zrobimy, w garażu we wnęce za kotłownią, zmniejszamy okno w łazience na taka wysokość jak w kuchni , a narożne okno kuchni chcę tak żeby to większe okno było od strony frontowej tak, jak jest to w nowym projekcje ALWY 3. Wejście to garderoby od strony korytarza, bo ten pokój z garderobą jest największy i ma być dla młodszej córki- bo potrzebuje przestrzeni do ćwiczeń gimnastycznych :). I to w zasadzie tyle. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Emilia
#3
Witam.czy Pani buduje Alwy może w świętokrzyskim? Jeśli tak to czy byłaby możliwosc obejrzenia?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?