Witajcie drodzy forumowicze

Pod koniec lutego zakupiliśmy działkę w Śledziejowicach k. Krakowa/Wieliczki i wygląda na to, że po ponad pół roku dopełniania formalności ruszamy z budową.

Właściwie można powiedzieć, że już ruszyliśmy, ponieważ w ostatni czwartek Pan Andrzej (nasz wykonawca) postawił tymczasowe ogrodzenie (po dłuższym czasie wyczekiwania na budowę ucieszyło nas to niesamowicie) W najbliższym tygodniu zostanie wytyczony budynek oraz na początku przyszłego tygodnia koparka "popsuje" nam działkę. 

Nasz projekt to Idaredy G2 nieco rozszerzony w dwóch miejscach - 0.5m na wysokości wejścia do domu (aby zastosować układ wejścia/łazienki z idaredów 6) oraz w 0.5m w salonie (4.16m szerokości salonu wydawało nam się nieco za wąsko)

Do dzieła !!!!!

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Marcin
#1
My budujemy Jonatany 2 G2 również w Śledziejowicach. Jesteśmy na etapie wykonywania wieńca na ścianach parteru więc jeśli będziecie mieli jakieś pytania dotyczące organizacji budowy lub dostawy materiałów to chętnie odpowiemy. Powodzenia!
Default avatar
Napisany przez blisiaki
#2
Dzięki za propozycję i oczywiście powodzenia w Waszej budowie sąsiedzi !!!!. Zobaczymy ile uda nam się zrobić do końca roku :-) Jeżeli chodzi o materiały, korzystamy ze składu Mobilny Market w Wieliczce - dostaliśmy dobre ceny a towary dowożone są w przeciągu 1-2 dni na budowę.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?