Witajcie Forumowicze !!!!

Dosłownie zaczęliśmy z przytupem, gdyż dwa tygodnie temu urodziła nam się córa - zobaczymy, które będzie wcześniej stało :-)

Pomimo nierozpieszczającej pogody, budowa nam się posuwa do przodu. Tyczenie, wykopy, chudziak i ława już za nami (dzisiaj została wylana). Przy okazji wykopów, wydrenowaliśmy oraz utwardziliśmy tymczasowy wjazd na działkę (3 ciężarówki gruzu + 1 klińca na wierzch). 

Po kilku miesiącach zabawy z Tauronem:

  • warunki przyłączeniowe, 
  • umowa przyłączeniowa,
  • wykonanie przyłącza przez instalatorów,
  • odbiór przyłącza przez Tauron,
  • instalacji skrzynki budowlanej i zgłoszenia gotowości instalacji do przyłączenia (druk ZI - wymagane uprawnienia instalatora w zakresie dozoru)
  • umowa właściwa

... w zeszły czwartek został założony licznik - yeahhhhhhh !!!!

Z ciekawostek dotyczących przyłącza wodno-kanalizacyjnego - pomimo, że projekt jest już przygotowany i zatwierdzony, formalności obecnie są na etapie zatwierdzania projektu chwilowego wyłączenia kawałka szutrowej ślepej uliczki, na której są 4 domy za naszą działką. Zgadnijcie co o tym myślę...

Dzisiaj na działce również pojawił się blaszak, więc razem z wychodkiem dwie budowle już stoją :-)

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Karolina
#1
Dzień dobry, chcielibyśmy postawić domek z projektu Idaredy w okolicy - koło Dobczyc. Czy byłaby szansa, żebyśmy podjechali do Was zobaczyć jak ten projekt wygląda "w naturze"? ;) Pozdrawiam i powodzenia! Karolina
Default avatar
Napisany przez blisiaki
#2
Witaj Karolino, Pewnie, szczególnie, że w okolicy w sekretnej lokalizacji stoją jeszcze jedne Idaredy już skończone :-) Jedyny mały problem to data. Niestety jestem w tej chwili poza zasięgiem i moglibyśmy się spotkać dopiero na początku maja. Pisz proszę bezpośrednio na hosisko@gmail.com PS. Od dawna nie grzeszyłem wylewnością we wpisach i postaram się w najbliższym czasie to naprawić. W najbliższym czasie zaczynamy dach :-D
Default avatar
Napisany przez Karolina
#3
Wow, dziękuję za szybką odpowiedź:) mmm drugie Idaredy, chętnie zobaczymy, im więcej Idaredów, tym lepiej!;) Wpisy z realizacji są równie porządane, więc dopinguję w znalezieniu czasu na skrobnięcie czegoś. Mail oczywiście już wysłany :) Ciepło pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?