Zrobiliśmy parę zdjęć na dole aby było lepiej widać zrobiliśmy panoramę , dobrze widać po kliknięciu na zdjęcie.

White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kamila
#1
Witam!!! Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję za zdjęcia! Zależało nam na tym by zobaczyć właśnie jak wygląda elewacja z powiększonym oknem i naprawdę robi super wrażenie. Utwierdziło nas to jeszcze bardziej w przekonaniu, że my też musimy powiększyć to okno:)Powiększamy!A może i zrobimy takie jak u Państwa...:D. Z budową Malinówek ruszamy w maju, jedyne zmiany na jakie zdecydowaliśmy się to likwidacja okna w garażu i okna narożnego w kuchni na rzecz zwykłego no i oczywiście to wąskie okno w salonie nie dawało nam spokoju ale wątpliwości zostały rozwiane:) Pozdrawiam serdeczne :)
Projekt dom w malinowkach g  25899
Napisany przez Nasze Malinówki
#2
Cieszymy się, że Państwu się podoba :) my też jesteśmy zadowoleni tym bardziej że to okno wychodzi nam na zachód więc mamy super doświetlenie salonu a że i tak nie planowaliśmy nic na tej ścianie wieszać ani ustawiać taka opcja nam odpowiada.
Default avatar
Napisany przez Kamila
#3
Witam mogę prosić o cenę okien i dachu ile Państwa wyniosły
Default avatar
Napisany przez Piotr
#4
Witam , super fotki, o to chodziło :) bardzo dziękuję za ich wstawienie, mam pytanie odnośnie powiększonego o jedno skrzydło wyjścia na zewnątrz , tego bliżej kuchni, mianowicie jaka jest obecnie szerokość łączna tych drzwi? Pytam, bo planuję podobne rozwiązanie w naszej malinówce 4. Jaka była orientacyjna cena takich okien, czy to są okna hs? Czy zadaszenie z tyłu nie zabiera za dużo światła, pytam, bo zastanawiam się czy ściąć dach tak jak jest z przodu, czy robić zadaszenie, a spotkanie dot. adaptacji na dniach... z góry dzięki za odpowiedź
Default avatar
Napisany przez Luki
#5
Witam mam pytanie jaki koszt was wyniósł z robocizną w stanie surowym zamkniętym bo też chcę taki projekt whbdac
Projekt dom w malinowkach g  25899
Napisany przez Nasze Malinówki
#6
Witam, co do kosztów SSZ, dachu i okien były podawane we wcześniejszych wpisach lub odp na komentarz, proszę przejrzeć z pewnością podawałam :) Szerokość powiększonego okna znajduje się chyba tez w e wcześniejszym wpisie. Są to okna odstawno przesuwne, HS z tego co kojarzę były zdecydowanie droższe, koszt takiego jednego okna na jakie się zdecydowaliśmy to ok 4000 pln, antracyt, trzyszybowy a HS wychodził nam ok 6000-6500. Co do zacienienia to nie zauważyłam ale u nas okno wychodzi na południe a to od strony kuchni na zachód więc jest cały czas widno. Przedłużone zadaszenie wygląda bardzo efektownie i nie zdecydowałabym się go ściąć robi się z tego taki mały taras po wyjściu z domu a i bryła domu jest bardziej nowoczesna.
Default avatar
Napisany przez sylwia
#7
Gdzie się budujecie? :) Bardzo bym chciała obejrzeć ten dom na żywo! Bardzo mi się podoba ten projekt! Pozdrawiam :)
Default avatar
Napisany przez Sylwia
#8
Jak tam Wasze postępy? :)
Projekt dom w malinowkach g  25899
Napisany przez Nasze Malinówki
#9
Hmmm, u nas od ostatniego wpisu z nowych rzeczy to rozprowadzona hydraulika i elektryka, ogrzewanie podłogowe, rozprowadzenie gorącego powietrza pod kominek oraz ostatnio robiliśmy wylewki. Niestety mamy bardzo dużą obsuwę jeśli chodzi o tynki wewnętrzne. Teraz umawiamy elewację. Opiszę naszą przygodę w nowym wpisie, który już niebawem się pojawi :)
Default avatar
Napisany przez Justyna
#10
Z niecierpliwością czekamy na kolejną porcję zdjęć :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?