Blog założony przez ziggy.
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 2 wpisy, 8 zdjęć, 1 komentarz.

Rośnie rośnie nasz mały domek

Kupując działkę uzbrojoną musimy się upewnić że na pewno jest uzbrojona. My kupiliśmy uzbrojoną, ale okazało się że na głównej nitce wodociągowej nie było przyłącza na naszą działkę.  .Byliśmy zmuszeni do wykonania tegoż przyłącza.Zrobiłem to z moim teściem za pomocą frezonawiertki. Koszt ( frezonawiertka,klucz teleskopowy,skrzynka do zasuw,rura poliplastik 5m,wodomierz oraz kilka kształtek 450zl) Nie było tak źle...ale satysfakcja bezcenna!!!      Pozdrowienia dla Teścia:-)

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nareszcie sie zaczelo ;-}

Po wielu miesiacach planowania i poszukiwania znalezlismy wreszcie plan domu naszych marzen ( DOM W ANTONOWKACH 2G ).        Nastepnym krokiem bylo kupienie dzialki budwlanej,polozonej niedaleko jeziora Ustarbowskiego oraz pol golfowych w Gowinie. Nie bez znaczenia bylo tez sasiectwo, ktore bylo zamieszkiwane przez wspanialych ludzi ktorzy bardzo nam pomagaja pilnujac naszej budowy.      Kolejnym krokem bylo znalezienie Kierownika budowy( Pani Joasi ) ktora szybko i sprawnie zalatwila nam pozwolenie na budowe oraz inne formalnosci.   Ostatnim krokiem przed rozpoczeciem i chyba najtrudniejszym bylo znalezienie wykonawcy czyli ekipy budowlanej.Rozpietosc cenowa za stan surowy otwarty  ( OD 35.000zl DO 45.000zl ) bez materialow      Koszt wyceny z materialem wahal sie ( OD 125.000 DO 225.000 ).         Na szczescie moj dobry znajomy wrocil z zagranicy i zlecilem mu nasza budowe.Ustalona stawka za stan surowy otwarty to ( 38.000zl ).   Materialy kupilismy sami negocjujac ceny z trzema Hurtowniami budowlanymi.    Koszt materialow ( BETON,CEMENT,PIASEK,DESKI,ZBROJENIE,STYROPIAN DO FONDAMENTOW,DACH Z DACHOWKI CERAMICZNEJ BRAS TO 61.000ZL ).POZDRAWIAM.

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?