Blog założony przez wiewiora123.
Projekt: Dom w zielistkach ver.2. Na blogu 2 wpisy, 3 zdjęcia, 3 komentarze.

Pozwolenie na budowę 2017

Witam,
w naszym przypadku czas oczekiwania na pozwolenie trwało 2 miesiące. Ostatecznie otrzymaliśmy je pod koniec stycznia 2017 r.
Jesteśmy na etapie omawiania warunków budowy z firmą budowlaną, choć przyznam, że w śród wielu dostępnych wykonawców nie jest łatwo wybrać tych najlepszych, bo Ci zwykle mają terminy pozajmowane na 2 lata do przodu.
Liczymy, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem zaczniemy budowę w kwietniu lub maju w zależności jaka będzie pogdoda.

Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Dodaj komentarz

Pierwsze kroki ku marzeniom - projekt

 

Chciałabym podzielić się z Wami w kilku słowach wstępu o początkach realizacji naszego wymarzonego domku. Kupiliśmy dość niewielką działkę budowlaną 5,5 ara (na kształt prostokąta), dlatego szukaliśmy projektu niedużego domu. Po długich namysłach zdecydowaliśmy się na projekt ARCHON - "Dom w Zielistkach ver.2". Sugerowaliśmy się tym, aby dom był prosty i tani w budowie. Muszę przyznać, że w projekcie zrobiliśmy praktycznie tylko dwie zmiany: 1. dodaliśmy małe okienko w kotłowni, 2. zmieniliśmy wymiary tarasu 4m szer. x 3m dł.. 

Jak na razie czekamy na pozwolenie na budowę i miejmy nadzieję, że w styczniu 2017 ostatecznie projekt z adaptacją zostanie zatwierdzony.

Poniżej kilka fotek działki budowlanej.

White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?