Korzystając z dobrej aury energetyka zrobiła mi prezent i w dwa dni podciągnęli prąd do granicy działki. Roboty nie będę wspominał sympatycznie bo pomimo moich uwag zrobili z utwardzonej drogi grzęzawisko. No cóż najważniejsze że prąd dociągnięty.Koszt przyłącza to ok 1100 zł więc spoko spodziewałem się prawie dwa razy drożej. 

White
White
White

Komentarze

Sdc10578
Napisany przez dahooli
#1
Gdybyście potrzebowali materiał elektryczny polecam wam Hurtownie elektryczną Elteel Artur Słodczyk z waszych Tarnowskich Gór! Ta hurtownia naprawdę mam cały towar licencjonowanych producentów, w najniższych cenach (około 30 % taniej niż wszyscy) ! pozdrawiam Tarnowskie Góry
Default avatar
Napisany przez Mariusz
#2
witam, nie wiem czy czyta Pan jeszcze blooga, ale bardzo bym prosił o dane do górali. Zamierzam budować w Tarnowskich Górach i szukam sprawdzonej ekipy. Budowa albo jabłonki albo aurora. Proszę o kontakt ravenx@interia.pl
Default avatar
Napisany przez Mateusz
#3
Witam! Bardzo proszę o kontakt: idziszq@gmail.com. Z góry dziękuję (realizujemy dom w jabłonkach i mamy kilka pytań). Pozdrawiam!
Default avatar
Napisany przez joanna
#4
Potrzebuje namiary na tych gørali ! asior50@op.pl
Default avatar
Napisany przez joanna
#5
Potrzebuje namiary na tych gørali ! asior50@op.pl

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?