Z dniem 24 listopada otrzymaliśmy pozwolenie na budowę naszej Hikorki :))

Był to przedostatni cel na ten rok, który udało nam się ostatecznie zrealizować. Teraz spokojnie czekamy na wycenę robocizny naszej Hikory, a następnie zamykamy temat budowy domu. W przyszłym roku tj. bliżej maja powracamy do tematu wraz z architektem wnętrz, a od sierpnia startujemy z fundamentami :)) Ależ ten czas leci!!! Rok temu o tej porze cieszyliśmy się z zakupionej działki, przeglądaliśmy projekty szukając naszego wymarzonego domu oraz planowaliśmy co, jak i kiedy :)) zleciało nawet nie wiem kiedy i mało tego w sierpniu przyszłego roku z uśmiechem będę wspominał dzisiejszy wpis powtarzając słowa " ależ ten czas leci!!!" :).

 

Trzymajcie za nas kciuki!!! ;)

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#1
oj leci leci :) my kupiliŚmy działkę w sierpniu tego roku, w sierpniu przyszłego mam zamiar mieszkać w nowym domu :)) POWODZENIA !!
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#2
My obraliśmy inną drogę, a mianowicie w przyszłym roku czyli 2016r. budujemy domek, 2017r. wykończeniówka i przeprowadzka :) przeprowadzka uzależniona będzie oczywiście od tego jak szybko wykończymy. Czas nas nie goni więc podchodzimy do tego z dużym spokojem i cierpliwością :) Wam natomiast życzymy powodzenia przy stawianiu domu oraz jak najszybszej przeprowadzki ;)
Default avatar
Napisany przez Paweł
#3
Witam, od kilku miesięcy przeglądam różne projekty i przyznam szczerze, że wybór jest bardzo trudny. Szczególnie niełatwe jest połączenie wyglądu i funkcjonalności domu. Szczególnie spodobały mi się projekty: Dom pod hikorą i Dom w miłowonkach 2. Bardzo chciałbym zobaczyć na żywo gotowe domy wybudowane na południu Polski. Czy mogę prosić osoby budujące takie domy o kontakt mailowy magnolia95@wp.pl. Z góry dziękuję:)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?