Co tu dużo pisać...jest pięknie, a z końcem października będzie jeszcze piękniej. Do pełni szczęścia brakuje już tylko blachodachówki, orynnowania, okien dachowych i zabicia deskami wszystkich otworów okiennych :)) Do osiągnięcia celu na ten rok pozostało już naprawdę niewiele.

Trzymajcie kciuki!!!

 

Materiały:

  • drewno na więźbę, deskowanie, łaty, kontrłaty w całości impregnowane;
  • papa wierzchniego krycia WPET-SBS ICOPAL 15m2 - 98,98zł za rolkę;

 

 

 

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Gratuluję
#1
Gratulacje! Proszę o zdjęcia w środku... nasza adaptacja nadal trwa i zmieniliśmy bardzo wiele. Zrezygnowaliśmy z garażu na rzecz przedpokoju i spiżarki. Garaż będzie wolno stojący 35m. Kuchnia jest w małym pokoju i połączona z kuchnia z planu, która stała się jadalnią połączoną z kuchnią i ogólnie zmiana wielkości i ilości okien.itd. więc trudno tak jednym zdaniem ;-). Podglądamy i zazdrościmy :-) Pozdrawiamy
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#2
Witam :) zmiany bardzo odważne,ale na pewno przemyślane. Najważniejsze by były one dostosowane tak by odpowiadały naszym potrzebom zarówno teraz jak i w dalekiej przyszłości. Życzymy powodzenia :) Zdjęcia ze środka załączę niebawem.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?