Winergetic Premium - OKNOPLAST

 

Po 3 dniach ciężkiej pracy ciepły montaż okien oraz drzwi tarasowych został zakończony. Efekt powalający :) okna, a przede wszystkim drzwi tarasowe HST i PSK Atrium, które zostały podmurowane isomurem (http://stahlton-polska.informatorbudownictwa.pl/p/17003-isomur-plus-prog-pod-rama-okienna-lub-drzwiowa) robią ogromne wrażenie. Kolor również prezentuje się wybornie. Początkowo zdecydowani byliśmy na złoty dąb, ale za namową projektanta zmieniliśmy na orzech z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zainteresowanych oknami Winergetic zapraszam na:

  • https://oknoplast.com.pl/okna/winergetic-premium/#szczegoly
  • https://oknoplast.com.pl/drzwi-tarasowe/tarasowe-drzwi-hst/
  • https://oknoplast.com.pl/drzwi-tarasowe/tarasowe-drzwi-psk-atrium/

 

Drzwi widoczne na zdjęciu są drzwiami "tymczasowymi" i będą nam towarzyszyć przez resztę prac wykończeniowych. Co do bramy garażowej to czekamy na tynkarza. Tynkarz natomiast czeka na słońce, które podsuszy ściany. Nie pozostało nam nic innego jak tylko czekać. W przyszłym tygodniu wchodzą hydraulicy, którzy na całe szczęście na nic czekać nie muszą :)

 

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Grzegorz
#1
Cześć. Czy można sie dowiedzieć jaki był koszt wszystkich okien z montażem. Powodzenia i szybkiego wprowadzenia do nowego domu.
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#2
Cześć Grzegorz, Okna ( w tym tarasówki TSK i PSK) po rabatach wyszły 28 900zł; do tego doszedł ciepły montaż, folie, taśmy izolujące i izomur pod wszystkie tarasówki, witryny oraz drzwi balkonowe około +3000zł; oraz wyrównanie otworów pod ciepły montaż + 500zł. Dzięki, również życzę powodzenia :) pozdrawiamy!
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#3
Podkreślę, że TSK i PSK stanowią połowę ceny za okna i to po upustach. Nie jest to tania sprawa, ale uwierz...warto!!! :))
Default avatar
Napisany przez Grzegorz
#4
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Ja mam nieco innaczej zaprojektowany salon jest wydłużony i kończy sie równo ze ścianą boczna kuchni ( kosztem zmniejszenia tarasu który macie zadaszony) przy takim rozwiązaniu na dłuższej ścianie będę miał bardzo szerokie drzwi tarasowe aż 3,8m. Więc koszt okien będzie niestety większy. Zauważyłem że zrezygnowaliscie z części okien dachowych. Czy takie rozwiązanie nie spowodowało zaciemnienia tych pomieszczeń? Też rozważam taką opcję żeby zmniejszyć koszty. Proszę o pomoc w tym temacie. Pozdrawiam
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#5
Ciekawe rozwiązanie :) na pewno taka tarasówka będzie niesamowicie efektowna. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia. Co do okien dachowych to usunęliśmy je za namową projektanta. Zostały jedynie nad schodami, w sypialnianej łazience, którą powiększyliśmy o połowę kosztem drugiej i w pralni. W sypialni jest dobrze, natomiast w pokojach po przeciwnej stronie może jest nieco ciemniej, ale powiększone okna wpuszczają i tak sporo światła. Myślę, że więcej będę mógł napisać, kiedy tam już zamieszkamy :) pozdr!
Borowka amerykanska chandler 4 letnia mega owoc.jpeg
Napisany przez Izabela
#6
Witam serdecznie Czy z perspektywy prawie roku również zdecydowaliby się Państwo na montaż z taśmami i Isomerem? Wiem, wiem, jeszcze Państwo nie mieszkają... Ale może są już jakieś pierwsze wnioski? Jestem na etapie poszukiwań informacji o różnych rodzajach montażu. 1 szkoła dystrybutorów/producentów mówi, że ciepła ramka, kryte zawiasy i montaż ciepły to konieczność jak i okna mają być ciepłe, a według 2. szkoły ma to niewielkie znaczenie. Zainteresował mnie ten system ociepleniowy, tj. bloczki dawane pod okna (nie parapety ciepłe). A o taśmach słyszałam ostatnio, że najlepiej dać tylko narożnikowe w miejscu styku ramy ze styropianem, a reszta to zbędny wydatek Pozdrawiam Izabela Dom w borówkach 4 - łódzkie

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?