Tynki zostały wykonane maszynowo. Oczywiście nie obeszło się bez pewnych komplikacji jak np. niedziałający sprzęt (który nigdy wcześniej się nie psuł), brak prądu oraz czekanie na materiały, które miały być na już, a trzeba było czekać tydzień. Koniec końców, dzięki cierpliwości, wyrozumiałości, pozytywnemu nastrojowi, wspaniałej pogodzie oraz temu, że nic nas nie goni...przetrwaliśmy i wytynkowaliśmy :) Podejście do pracy, zaangażowanie, profesjonalizm oraz chęć pozostawienia po sobie jak najlepszego wrażenia jak i porządku sprawił, że chętnie polecę chłopaków kolejnym inwestorom. Co do materiału, który został wykorzystany ciężko mi się wypowiedzieć, gdyż najzwyczajniej w świecie nie znam się, zaufaliśmy i mam nadzieję, że nie pożałujemy...reszta wyjdzie w praniu,a  raczej w użytkowaniu :) Materiały, które zostały wykorzystane to między innymi:

  • TYNK CEMENTOWO-WAPIENNY MASZYNOWY SUPER LEKKI WEWNĘTRZNY - DOLINA NIDY

http://www.dolina-nidy.com.pl/tynki-cementowo-tynki-cementowo-wapienne/242-tynk-cementowo-wapienny-maszynowy-lekki-wewntrzny.html

  • OBRZUTKA CEMENTOWA - DOLINA NIDY

http://www.dolina-nidy.com.pl/tynki-cementowo-tynki-cementowo-wapienne/188-obrzutka-cementowa.html

  • KNAUF GOLDBAND GIPSOWA ZAPRAWA TYNKARSKA

http://budowairemont.knauf.pl/birw/G%C5%82adzie/1352-KNAUF+GOLDBAND+GIPSOWA+ZAPRAWA+TYNKARSKA+.html

 

...i wiele innych!

 

 

 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?