Dość kontrowersyjna decyzja, większość z Was zapewne kazałaby się nawet puknąć w głowę, gdyby ktoś kazał zrobić elektrykę po tynkach, ale nie mój elektryk i...nie ja...jeszcze nie ja i mam nadzieję, że już tak zostanie, bo ciągle wierzę, że będzie dobrze :) Zapewniono mnie, że po gładziach nie będzie ani śladu, ani prześwitu i tego się trzymam. Rozmawiałem z kilkoma fachowcami i wszyscy zgodnie mówili " Marcin nie masz o co się martwić, spokojnie...śladu nie będzie".

 

Trzymajcie kciuki!!!


 

White
White

Komentarze

Borowka amerykanska chandler 4 letnia mega owoc.jpeg
Napisany przez Izabela
#1
Witam I jak teraz oceniacie elektrykę po tynkach? Na jednym ze spotkań z ekipą tynkarską, pan pracownik powiedział, że najlepiej wszystko schować w mur i na suficie też nie kłaść przewodów, a przeprowadzać przez strop, bo inaczej... pole magnetyczne będzie widać :)
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#2
U nas natomiast, kiedy doszło do spotkania z elektrykami (firma, z którą znamy się osobiście) podpowiadała nam żeby nie robić elektryki wcześniej gdyż bardzo często tynkarze swoją pracą psują pracę elektryków. Ciężko było mi przyznać im rację, czy też zaprzeczyć, gdyż nigdy wcześniej nie budowałem domu, nie remontowałem mieszkania więc i nie miałem takich dylematów. Ponieważ tak, jak pisałem wcześniej firmę znam osobiście, nie są to panowie z przypadku...nie pozostało mi nic innego jak zaufać :)) a, że my nie boimy się wyzwań to i decyzja była łatwiejsza. Bardzo ważnym dla nas jeszcze argumentem był fakt na który powoływał się elektryk, że w razie jakiejkolwiek awarii, przerwania itp, bardzo łatwo będzie odnaleźć przewody co również tyczy się z dojściem do nich. Póki co jeszcze nie oceniam podjętej przez nas decyzji...czekam na efekt końcowy, kiedy na ścianie znajdzie się już kolor :)) mam nadzieję, że wszystko będzie OK!

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?