Blog założony przez UlaK.
Projekt: Dom w amarantusach 2. Na blogu 1 wpis, 0 zdjęć, 1 komentarz.

zaczynamy naszą przygodę z posiadaniem własnego domku

Projekt naszego wymarzonego domku wybraliśmy jeszcze długo przed tym aż zapadła decyzja o jego budowie.  Kiedy tylko Dom w amarantusach 2 pojawił się na stronie Archonu od razu wpadł nam w oko. Wiele domków parterowych posiadało 3 sypialnie wydawało mi się to o jedna za mało zawsze przecież jeden pokój awaryjny się przyda :)

Zaczęliśmy od planu zagospodarowania przestrzeni, potem zakupiliśmy projekt i zanieśliśmy do architekta. I.... zaczęło się..... długie oczekiwanie........bardzo długie.....!

W miedzy czasie zakupiliśmy materiał na ściany nośne i działowe. Po wielu telefonach rozmowach i obliczeniach zdecydowaliśmy się na zakup betonu komórkowego Termalica o grubości 40 cm. Pan który pośredniczył w sprzedaży zapewniał że spełnia on najwyższe parametry nie ma potrzeby aby ocieplać go z zewnątrz a w środku można od razy kłaść gładź.

Komplet dokumentów potrzebnych do złożenia o pozwolenie na budowę mieliśmy 6 maja 2014. Po ich złożeniu w starostwie  po 2 tygodniach przyszła odpowiedź że wiele rzeczy wymaga poprawy po następnych 2 otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.... jupi !!!!

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?