Blog założony przez UlaK.
Projekt: Dom w amarantusach 2. Na blogu 1 wpis, 0 zdjęć, 1 komentarz.

zaczynamy naszą przygodę z posiadaniem własnego domku

Projekt naszego wymarzonego domku wybraliśmy jeszcze długo przed tym aż zapadła decyzja o jego budowie.  Kiedy tylko Dom w amarantusach 2 pojawił się na stronie Archonu od razu wpadł nam w oko. Wiele domków parterowych posiadało 3 sypialnie wydawało mi się to o jedna za mało zawsze przecież jeden pokój awaryjny się przyda :)

Zaczęliśmy od planu zagospodarowania przestrzeni, potem zakupiliśmy projekt i zanieśliśmy do architekta. I.... zaczęło się..... długie oczekiwanie........bardzo długie.....!

W miedzy czasie zakupiliśmy materiał na ściany nośne i działowe. Po wielu telefonach rozmowach i obliczeniach zdecydowaliśmy się na zakup betonu komórkowego Termalica o grubości 40 cm. Pan który pośredniczył w sprzedaży zapewniał że spełnia on najwyższe parametry nie ma potrzeby aby ocieplać go z zewnątrz a w środku można od razy kłaść gładź.

Komplet dokumentów potrzebnych do złożenia o pozwolenie na budowę mieliśmy 6 maja 2014. Po ich złożeniu w starostwie  po 2 tygodniach przyszła odpowiedź że wiele rzeczy wymaga poprawy po następnych 2 otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.... jupi !!!!

Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?