Ładnie się zaczyna- piątek 13-go ;-)

 

W końcu jednak nadszedł ten czas....

Pierwsze kroki zrobiliśmy już parę miesięcy temu, kupując działkę budowlaną. A jak do tego doszło?

A no tak: Ponieważ mąż kusił się na zmianę auta, kategorycznie powiedziałam NIE! Dodałam, że lepiej będzie jak sobie kupimy działkę, bo przynajmniej nie straci na swojej wartości, nie to co samochód. Mąż nie miał nic przeciwko, ponieważ nie dowierzał, że z zaoszczędzonych pieniędzy będzie nas stac na zakup działki. Poza tym nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy poważnie o budowie domu, więc ten temat jakby zupełnie nas nie obchodził. Ku zdziwieniu mojego kochanego męża, po długich poszukiwaniach, znalazła się TA... DZIAŁKA, 1100 m2, położona na obrzeżach miasta, z dostępem do wszystkich mediów, a co najważniejsze-gazu!! Widok bardzo obiecujący. Blisko łąki, rzeka, powstające osiedle nowych domów i TEN NIESZCZĘSNY KOMIN!!! Mnie osobiście nie przeszkadza, za to mojemu mężowi- owszem. Niestety będzie musiał z tym życ ;-)

Wówczas pojawiła się myśl, tym razem mojego męża: " skoro kupiliśmy działkę , to budujmy się!!". Byłam cała w skowronkach, nie dowierzałam. Ogarnęło mnie szczęście ( chyba nawet odmłodniałam, haha). 

Kolejnym etapem było poszukiwanie właściwego projektu dla naszej rodziny. Liczyliśmy wszystkie koszty. Tak jak większośc inwestorów chcielibyśmy, aby inwestycja nie przekroczyła naszych możliwości. Powierzchnia użytkowa miałby miec ok. 100 m2. W związku z tym spodobał nam się projekt Domu pod Jarząbem. Rozmawialiśmy o tym projekcie ze znajomymi i z rodziną. Wszyscy byli zgodni, że niestety, ale dom bez garażu nie spełni naszych oczekiwań. Rozpoczęliśmy znowu analizowanie projektów, które byłyby bliskie naszym oczekiwaniom. W końcu udało się wybrac ten wymarzony: DOM POD KAKAOWCEM.

 

 

 

 

 

White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?