10 Luty 2017

Największy krok poczyniony, aby mieć swój wymarzony dom: kupno projektu. 

Po wielu godzinach spędzonych na wyborze "tego jedynego" to właśnie DOM W MALINÓWKACH spełnił nasze oczekiwania. Obecnie jesteśmy na etapie załatwiania formalności w urzędach. Została nam adaptacja projektu i złożenie go do urzędu. 

Cel: chcemy spędzić święta Bożego Narodzenia  na SWOIM !!! 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez przemty
#1
Poważnie chcecie tak gonić z budową i nie pozwolić budynków "odpocząć" przez zimę po budowie a dopiero później robić tynki, wylewki itd. ?
Default avatar
Napisany przez Kxxq
#2
Tak, taki jest plan, aby jeszcze w tym roku najważniejsze prace wewnątrz domu skończyć. W gruncie rzeczy nawet harmonogramy prac w poradnikach nie zakładają takiego "odpoczynku", gdzie przy rozpoczęciu prac w marcu (przy dobrych wiatrach) można się wprowadzać już w połowie grudnia. A jakie są uwagi Pana w tej sprawie ? Chętnie się zapoznam z Pana opinią.
Default avatar
Napisany przez Ja
#3
Każdy budynek po jego wybudowaniu przez jakiś czas pracuje i osiada. Nie są jakieś zauważalne ruchy ale po nałożeniu tynku czy płyt i po ich gipsowaniu mogą pojawić się niewielkie pęknięcia na wskutek tych ruchów. Oczywiście każdy robi jak chce, ja u siebie daję przez zimę budynkowi odpocząć i na nastepny rok będę wykańczał...

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?