Blog założony przez kwites18.
Projekt: Dom w malinówkach (P). Na blogu 4 wpisy, 8 zdjęć, 2 komentarze.

Troszke materialu juz jest.

Po roku pracy udalo sie zakupic troche materialu. Bloczki fundamentowe,stropy, gazobeton, drewno na wiezbe, laty i podlatniki, płytę na pokrycie i czekamy na stal.Mam zamiar budowac sam i w systemie gospodarczym. Jak dobrze pojdzie to na wiosne zaczniemy. W tym miesiacu powinniśmy otrzymac zgode na rozpoczęcie budowy.
White
White
White
Dodaj komentarz

Wycinamy drzewa

Dziś wziąłem się za usuniecie drzew w miejscu gdzie powstanie dom. Kilka z nich zawiozę do znajomego który ma trak, tak więc będę miał trochę desek na szalunki itp.

Jutro ciąg dalszy i przy okazji trochę opału się zrobi. Korzenie będę chciał usunąć jak będą kopane fundamenty.
 

White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Zgoda na wycinke drzew

Udałem się dziś do Urzędu Miasta w celu otrzymania informacji na temat nowych przepisów dotyczących wycinki drzew na terenie prywatnym. Dowiedziałem się ze mogę bez żadnego problemu usunąć wszystkie drzewa. Przy okazji dowiedziałem się że, działki graniczące z moją są w strefie ochrony i aby uzyskać zgodę trzeba było udać się do wojewody.

 

Dodaj komentarz

Dom w malinówkach (P)

Witam wszystkich,

właśnie zamówiłem z żoną projekt naszego wymarzonego domu. Projekt nie jest dostępny od ręki, tak wiec musimy czekać do maja.

W tym czasie przygotuje działkę pod budowę. Muszę wyciąć około 14 drzew. Szkoda, chciałbym żeby zostały ale wszystkie wchodzą w linie zabudowy.

Gdy otrzymam projekt, mam zamiar wprowadzić kilka zmian. Może ktoś z was podpowie co zmieniał w swoim projekcie "Dom w malinówkach"?


 

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger  Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?