7 godzin kopania ale mamy to! Pan koparkowy spisał się na medal i wykopał prawdziwy basen. Nie ma niestety tak dobrze, bo basen zajmą szalunki do fundamentów. Dzieje się - póki co grzebiemy się w ziemi, ale grunt, że się zaczęło!
Mid aa8989fbd0a1f8cdd92e5438c96527f5
Mid fff42273cd84aace5254ba855faf367a
Mid f1f537b46dd25bd7549c533a00a30ef8

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Arti
#1
Witam serdecznie, bardzo nam miło, że Państwo budujecie ,,W Mekintoszach 6", my jesteśmy w trakcie modernizacji tego projektu. Mamy pytanie - jaki koszt budowy do stanu surowego zamkniętego przewidujecie Państwo. My co prawda planujemy garaż oddzielnie, ale bardzo interesuje nas koszt budowy. Ps. A właściwie to zazdrościmy, że już rozpoczęliście przygodę z budowaniem własnego domu. Pozdrawiamy i czekamy na informację - Ela i Artur z Wrocławia.
Default avatar
Napisany przez Gosiak
#2
Budujemy metodą gospodarczą - bez wynajętej firmy budowalnaj, więc koszty są niższe. Na obecną chwilę koszt stanu surowego zamkniętego oszacowaliśmy na 110 000 zł. Obecnie koszt ławy na gotowo z posadzką to 17,600 złotych z szacunków. Jeszcze nie podsumowaliśmy poniesionych kosztów, ale wydaje mi się, że wyjdzie mniej. Niewiele, ale mniej. W tym tygodniu zbrojenie jest już układane i wylewany będzie beton w szalunki - wrzucę opis i zdjęcia na dniach, to moze uda mi się już podsumowac koszty. Dla Nas to bardzo duże wyzwanie :) ale bardzo nas cieszy i sprawia dużo radości, pomimo dużego wysiłku jaki trzeba włożyć w załatwianie wszelkich formalności. Fajnie, ze też Państwo budujecie mekintosza :) Będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami :) Pozdrawiamy i życzymy powoadzenia!!!! Gosia i Olek

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?