Ławy zalane koszt koparkowy, material plus robocizna 12 800 zl

Mid a46a9c19226e180bc4aca5f40cf64f24

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Marcin
#1
Witam, jak kształtowały się u Was ceny firm budowlanych za stan surowy zamknięty??
Default avatar
Napisany przez Sylwia
#2
Witam robocizna 26 tys murarze od stanu zero po strop, 26 zl za m wiezba (5 200zl ), 13 zl za m deskowanie - (2 600zl), 10 tys robocizna całego dachu - dach wyceniony z obróbkami komina rynnami, wykonczenie struktonitu - 23 tys( dachówka czarna titania creaton glazurowana). A jak wyglądają u Państwa ceny? będziemy stawiać sso z dachem, okna w przyszłym roku na wiosnę okna wycenione z montażem na ok 18 tys w tym że mamy wiecej okien jak w projekcie oraz robimy poddasze użytkowe tak na przyszłość. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Justa
#3
Witam! Jak idzie budowa, ruszyliscie dalej? Można prosić aktualne zdjęcia. Wprowadzanie jakieś zmiany w projekcie? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Sylwia
#4
Witam proszę o e-mail podam koszty oraz wyślę zdjęcia. Zmiany mamy poddasze użytkowe, schody mamy zrobione w tym pokoju od salonu, chcieliśmy mieć okno w toalecie więc przenieśliśmy w miejsce pralni. Pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez syllwa86
#5
Witam Marcin ok 43 tys zł stan surowy otwarty- dach deskowany kryty dachówką, nie wiem czy w tym roku zdążymy z oknami, ale mam większe okna niż w projekcie oraz okna szczytowe. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?