Dom mimo, że drewniany zaczyna wyglądać jak dom tradycyjny. Już prawie cała elewacja została pokryta styropianem o grubości 15 cm.

Instalacja do ogrzewania podłogowego też już prawie skończona. Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie podłogowe w całym domu, mimo opinii że ogrzewanie podłogowe nie sprawdzi się w sypialni. Rozdzielacz z pompą mieszającą znajduje się na dole w pomieszczeniu gospodarczym i na górze w pralni. Do tego zostaną zamontowane dwa tradycyjne grzejniki po jednej w każdej łazience.

Drugi weekend już poszukujemy materiałów wykończeniowych. Wybór wzoru płytek oraz wyposażenia łazienki do łatwych nie należy. Jedno co na pewno będzie to jednolita podłoga drewnopodobna na całym parterze.

Podsumowanie kosztów: ok 286.000 PLN.

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Tomasz
#1
Witam serdecznie! Gratuluję postępów! Piękne te malinówki murowane i drewniane! Będę często gościem na Państwa blogu. Domyślam się że ciężko znaleźć czas. Czy mógłbym prosić kosztorys budowy na mail? pawlowski30@op.pl Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia, cierpliwości i wytrwałości w dalszych pracach. Tomasz
Default avatar
Napisany przez krysia
#2
Gratuluję postępu prac! Ogrzewanie podłogowe jak najbardziej sprawdza się w sypialni, nie macie się czego obawiać :) Czy kładliście ogrzewanie w spiżarni? Zakładam że nie ale jestem ciekawa :) Pozdrawiam, Krysia
Default avatar
Napisany przez agnieszka.p
#3
Dziękuję bardzo. W spiżarni nie ma ogrzewania podłogowego. #Tomasz sprawdź proszę maila.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?