No i się udało! Już od 3 tygodni mieszkamy na swoim! Mimo licznych problemów z glazurnikiem (który chyba już ze trzy razy matkę uśmiercił) udało się ukończyć parter i zaczęliśmy życie na kartonach, ale pod swoim, własnym dachem. Powiedzmy to szczerze - sprzedaliśmy mieszkanie i musieliśmy się wyprowadzić...

Jeżeli ktoś oczekuje zdjęć to pod dzisiejszym wpisem ich niestety nie znajdzie. Powiem tylko tyle, że dzisiaj skończyłam olejowanie blatu kuchennego, więc niedługo pochwalę się zdjęciami z kuchni. Tak jak w całym domu dominuje kolor biały z elementami drewna i stali.

Z racji tego, że pieniążki się już nieubłaganie kończą, staje się mistrzynią wyprzedaży. Ostatnimi czasy zakup oświetlenia został dokonany w Castoramie, gdzie udało się zakupić wszystkie lampy i kinkiety (nie licząc oprawek ledowych) po upuście o 50%. Meble łazienkowe również zakupiliśmy w sieciówce. Płytki do pralni zakupiłam w cenie 29 pln/m2 ( przecenione ze 130 pln/m2) w lokalnym sklepie.

Czeka nas teraz wybór zasłon na okna salonowe. Niestety nie pomyśleliśmy w czasie budowy przy montażu okien i nie zostawiliśmy miejsca w ścianie na kasetę do rolet na oknie (aby móc w całości otworzyć okno). I tym oto sposobem zostałam zmuszona do zakupu karniszy oraz firanek/zasłon. Koszt karniszy na okna salonowe to 500 pln (oczywiście po rabacie 3% z kuponu znalezionego w sieci).

Oczekujemy również na montaż drzwi. Planowany koszt ok 9.000 PLN. Czas oczekiwania 4-5 tygodni.

Jeżeli jesteście jeszcze na etapie planowania budżetu, to dopiszcie sobie od razu pozycję równą 10% planowanych wydatków. Tak na wszelki wypadek :)

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Ewela
#1
Super ciesze i czekam na zdjęcia .
Default avatar
Napisany przez happysad
#2
Z niecierpliwością czekam na pojawienie się zdjęć.
Default avatar
Napisany przez Mariusz
#3
Gratulacje! Lwia część roboty za Wami, teraz już chyba mniej pośpiechu potrzeba. Powodzenia i cierpliwości w dalszym urządzaniu no i oczywiście czekamy na kolejne zdjęcia. :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?