Kolejny etap za Nami a mianowicie został wybudowany budynek gospodarczy oraz wymurowane ściany kolankowe wraz z wieńcem. Budynek gospodarczy został wymurowany z bloczków silikatowych starego typy które czekały na swój moment ok 25 lat i w końcu zostały wykorzystane. Ściany mają grubość 25 cm bo bloczki były murowane po szerokości. 

W tym tygodniu przyjdzie firma do dachu i po wykonaniu więźby dachowej zostaną wymurowane kominy.

Dachówka juz jest kupiona z firmy Creaton Titania czarny mat jak  i więźba dachowa.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez colgate73
#1
wspaniale, że nie zdecydowałeś się zamurować okien wykusza kuchennego - wielu ludzi tak robi, a te okna są wspaniałe. Doskonale doświetlają blat roboczy i generalnie cały living. Brawo za półkolne okno w górnej łazience - zapłacisz 3xwięcej za okno, ale okno prostokątne (które stosuja inni) nie jest spójne ze stylem domu. Proponuję zastanowić się nad oknem w dolnej łazience. Duże okno od frontu z widokiem na gościa siedzącego na sedesie, wydaje mi się mało sensowne. Poza tym znacznie utrudni zaaranżowanie łazienki - która jest dość mała. Też mam morelki i też położyliśmy na nich tytanie. Gratuluję wyboru projektu.
Default avatar
Napisany przez K&P
#2
Wtam, Na jakim etapie budowy jesteście waszego domu?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?