Front domu dodatkowo z zaprojektowana Jaskółka z wyjsciem na balkon w pralni.Łazienka dodatkowo u góry powiekszona zamieniona z pralnia.

Prawy bok domu- likwidacja balkonu w holu u góry, w zamian okno zostawione tej samej szerokosci tylko krótkie. (jak na zdjęciach)

Lewy bok domu-bez zmianek w projekcie

Tył domu-bez zmianek w projekcie

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Szczupak
#1
Witam jesteśmy z mężem zainteresowani projektem pod liczi 6 ale ciągle się wahamy... W jakiej miejscowości budują państwo ten dom? Czy istnialaby możliwość obejrzenia go z bliska jezeli.oczywiscie nie będzie zbyt daleko od nas... i czy jakieś ewentualnie aktualne zdjęcia moglibyśmy dostać na e-mail? Pozdrawiam :)
Default avatar
Napisany przez Joasia
#2
witam jesteśmy z mężem zainteresowani budowa domu zaciekawiły nas Państwa zmiany czy można by było zobaczyć dom...w jakiej miejscowości go państwo budują? pozdrawiamy i czekam na kontakt
Default avatar
Napisany przez Ksenia & Marcin
#3
Moj email: xeniaczek21@interia.pl Prosze o kontakt. Budujemy w Oświęcimiu.Wiecej info w prywatnej wiadomości. Pozdrawiamy Sedecznie

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?