Blog założony przez Coco_9.
Projekt: Dom w jabłonkach (G2). Na blogu 4 wpisy, 31 zdjęć, 9 komentarzy.

Instalacja elektryczna i tynki

Wreszcie przyszedł czas na instalację i tynki. Wszystko poszło w miarę sprawnie, zrobienie instalacji zajęło mojemu mężowi tydzień, a dodam, że zrobił ją sam od a do z i w domu mamy poprowadzone wszystkiego możliwe kable łącznie ze światłowodem. Tynki gipsowe kładzione maszynowo, również w ciągu tygodnia wszystkie pomieszczenia. Następny etap to ocieplenie poddasza, zdecydowaliśmy się na pianę poliuretanową.
White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Cd

Cd
White
White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Troszkę mnie tu nie było ☺

Troszkę mnie tu nie było i wiele się zmieniło. Mieliśmy mały przestój w pracach spowodowany oczekiwaniem na kredyt, ale już wszystko załatwione i ruszamy dalej. Teraz jesteśmy na etapie instalacji. Elektrykę zrobił mąż, okna i drzwi firmy DRUTEX kolor antracyt, może i masówka, ale są, okna dachowe firmy VELUX, dachówka Koramic Orea 9. Jak narazie budowa wyniosła nas ok 200 tys.
White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Fundamenty, praca wykonana od 29.09.2015 do 09.10.2015

Wreszcie! Po prawie roku załatwiania formalności ruszamy z budową :-) Ze względu na bliskość rzeczki, która wylała już parę razy podczas powodzi, zdecydowaliśmy się na podniesienie fundamentów na wysokość 130 cm, jednak po wykonaniu wykopu, okazało się, że musimy kopać głębiej. Wyszły nam z tego fundamenty o wysokości 180 cm, czyli prawie piwnica, której nie będzie. Przez następny tydzień dopieszczamy fundamenty, i wylewamy wieniec, a później ruszamy ze ścianami, chudziak będziemy wylewać dopiero jak dom będzie stał, żeby nic nie osiadło i nie popękało. Mam nadzieję, że nie piszę bzdur :-) tyle udało mi się zapamiętać po rozmowie i firmą budowlaną :-)

 

K.

White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?