Nie było jeszcze wpisu o zmianach w projekcie. Wcześniej wspominałam o zmianach, jednak nie pokazywałam i komentowałam ich.

Na tę chwilę już wiem, że "popsułam" swoimi zmianami kotłownię. A to tylko dodanie drzwi z kotłowni do garażu. Niby niewiele, a główkuję teraz gdzie wcisnąć: pralkę, suszarkę, głęboki zlew, kocioł gazowy z zasobnikiem, uzdatniacz wody, sznurki do bielizny, jakieś półko-regały i jeszcze schody na strych. :D Dużo tego jak na jedno niewielkie pomieszczenie...

Zmiana okna w łazience na rozmiar 170/90 bardzo na plus. Dobrze to wygląda. Okno jest tylko uchylne i otwierane "na leżąco" do umycia.

Powiększenie okna tarasowego do 250cm też bardzo dobra zmiana. Powiększyłam okno na świat :)

Zmiana w wiatrołapie. Trudno jest mi teraz ocenić, bo nie użytkujemy domu. Jednak mała garderoba, wg opinii wszystkich nie jest taka mała, czyli plus. Ubikacja niewiele ucierpiała. Wiatrołap, który jest jakby hollem, pomimo wydzielenia garderoby nadal jest przestronny. Drzwi wejściowe mają mniejsze doświetlenie - zamiast 50cm, tylko 30cm. Na pewno straciły na uroku. Ostateczną ocenę zmiany odkładam w czasie.

White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?