Dokładnie 26.03.2019 minął rok od wbicia pierwszej "łopaty". :)
Jesteśmy na etapie 2/3 prac wykończeniowych wewnątrz domu. Uwagi na tym etapie:

Łazienka:
1) Pod prysznicem w projekcie nie ma miejsca na kosmetyki (mydło itp). Zrobiliśmy otwór w ścianie od strony korytarza, aby uzyskać półkę pod prysznicem.
2) Blat w projekcie jest wykończony płytkami. Wychodził nam na 39cm z wcięciem w futrynie przy drzwiach standardowych 90cm w świetle, 80cm na gotowo. Zrezygnowaliśmy z niego. Zamówiliśmy szafkę o głębokości 45cm na dwie umywalki. Szafka wyjdzie równo z futryną drzwi.
3) Wnęka na prysznic wyszła nam dokładnie 95,5 cm na gotowo. Ograniczona liczba ofert drzwi prysznicowych. Na wymiar wycenili nam 3K. Można to wcześniej przewidzieć i zrobić wnękę np, na 90cm.

 

 

 

 

 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Sylwia
#1
Witam. Budujemy z mężem dom w reklondach 2, jesteśmy na etapie fundamentów. Bardzo proszę o radę, jak Pani to widzi. Planuję zrezygnowac z dwóch dużych okien w salonie i w zamian po środku dać duże drzwi balkonowe, a tam gdzie wyjście na taras zrobić okno, tym sposobem pod oknem gdzie wcześniej było wyjście na taras ustawie np narożnik i tym zyskamy otwarta przestrzeń w salonie, a wyjście na taras między salonem a jadalnia pozwoli zyskać na tarasie taki ustawny kąt. Proszę o radę pozdrowiam Sylwia
Default avatar
Napisany przez damian
#2
Witam. Jestem dopiero na etapie projektu. Czy byłaby możliwość zobaczenia domu na żywo? Mamy bardzo wąską działkę. Jesteśmy z Podkarpacia. Proszę o odpowiedź
Default avatar
Napisany przez mIcHaL_027
#3
Witam. Czy mógłbym prosić o Państwa kosztorys do obecnego stanu budowy z podziałem na etapy?
Default avatar
Napisany przez MajKow21
#4
Witam, czy jest możliwość zobaczenia domu? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez MajKow21
#5
Witam, czy jest możliwość zobaczenia domu? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Artur zapytanie
#6
Witam serdecznie jesteśmy na etapie wyboru projektu proszę mi powiedzieć jak u Państwa wyszły koszty soruwy zamknięty? Jaki koszt dachu? Z góry dziękuję za odp jeśli można na Panią namiary to proszę o więcej informacji wtedy będzie się łatwiej rozmawiać grucha1990@o2.pl
Default avatar
Napisany przez Andrzej
#7
Dzień dobry Pani Danuto. Czy w Pani projekcie przewidziano na szafki 45 cm i trzymano się podanych wymiarów muru? W naszym domu w renklodach 2g2 ze względu na identyczną, projektowaną szerokość łazienki obawiam się opisanego problemu z blatem. (Po murowaniu, warstwie płytek z klejem z pewnością zostanie ok. 40-41cm.) Ale jesteśmy jeszcze na etapie przesuwania ścianek działowych, otworów okiennych itp. Może Pani załączyć zdjęcia i (lub) udzielić informacji? Dziękuję. Pozdrawiam. Piękny dom. Trzymam kciuki!
Default avatar
Napisany przez Natalia
#8
Dzień dobry, jaki wyszedł Państwa koszt stanu deweloperskiego?
Default avatar
Napisany przez Ania
#9
Witam wybraliśmy ten projekt. Proszę o info jaki wyszedł koszt do stanu deweloperskiego

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?