Witam, 

zdecydowałam się napisać klika słów o naszej budowie może nasze doświadczenia pomogą komuś w budowaniu swojego własnego domu albo zainspirują.

Wybraliśmy projekt Dom w ideredach 2 ver. 2. Niestety musieliśmy zrezygnować z budowy parterówki gdyż plan zagospodarowania nie pozwalał na mały kąt dachu. Działkę dostaliśmy w darowiźnie od mojego taty (choć upieraliśmy się że nie chcemy bo za blisko do rodziców (2 działki dalej) to w końcu się zdecydowaliśmy choćby ze względu na oszczędność). Koszt działki to jedynie koszt notariusza. Będziemy mieli co robić gdyż działka ma 26 arów. Budujemy metodą gospodarczą (narazie) czyli sami i tylko za gotówkę. Formalności rozpoczęliśmy w 2013r. jesienią.

 

Później wrzucę Wam zdjęcia działki oraz opiszę po kolei jak wyglądało załatwianie formalności.

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Sławek z ARCHON+
#1
Rodzice/teściowie blisko to zmora, ale i błogosławieństwo - zależy od dnia ;-) W imieniu Zespołu ARCHON+ pozdrawiam, życzę udanej realizacji i z niecierpliwością czekam na zdjęcia z postępu prac.
Default avatar
Napisany przez pogziaki
#2
Gdzie budujecie - my w zachodniopomorskim. Zapraszam na naszego bloga: http://archon.pl/blogi/287/dom-w-idaredach-3-z-calkowitym-podpiwniczeniem-garaz-g6b-zachodniopomorskie
Default avatar
Napisany przez Zygmunt
#3
Jak idą prace budowlane? Dajcie więcej zdjęć, bo ciekaw jestem jak dajecie sobie radę :-) http://www.zygbud.com.pl/budowa-domow-realizacja-inwestycji/
Default avatar
Napisany przez NaT
#4
Budujemy województwo dolnośląskie i wkrótce mam zamiar uzupelnić wpisy choć aktualnie nie wiem czy będe budować dalej. Fundamenty już są :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?