White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Monika
#1
Chciałabym już mieć tak. Jestem na etapie wznoszenia murów. Mogę wiedzieć jaki koszt jest poszczególnych etapów. Nie wiem na co się przygotować. Chodzi mi głównie o koszt stropu, dachu, elektryka, tynki, hydraulika, Wylewki, Ocieplenie budynku i Ocieplenie poddasza. Dziękuję.
Default avatar
Napisany przez Asia
#2
Tym zajmuje się mąż ale podam to co pamiętam: elektryk 7 tys. hydraulik 30 tys. cała instalacja hydrauliczna i grzewcza+ piec dach 24 tys z deskowaniem + 16 tys. dachówka strop? tynki 14 tys. wylewki 6 tys. ocieplenie 14 tys z tynkowaniem bez materiału ocieplenie poddasza 4tys.
Default avatar
Napisany przez Monika
#3
O dziękuję Ci bardzo. Dużo mi to pomogło. My póki co jesteśmy na etapie zastanawiania się nad stropem, bo mury już przygotowane i do tej pory na budowę razem z wszelką papierologia wydaliśmy 60000 zł. Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje.
Default avatar
Napisany przez Monika
#4
Witam, czy ktoś tu jeszcze zagląda?! :) zastanawiam się nad ociepleniem poddasza. Chciałam pianką, tak jak wy natomiast odradzają nam, bo mamy pełne deskowanie i pape.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?