Ściany piwnicy
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Natalia
#1
Witam, W przyszłym roku również rozpoczynamy budowę poziomki 7. Nie chwaląc się wariant nr 7 (P) projektu powstał na podstawie naszych autorskich zmian do wariantu nr 3 (P) :) Cieszymy się, że projekt ma więcej entuzjastów ;) Na razie jesteśmy na etapie finalizowania formalności i w przyszłym roku planujemy zrobić etap zero. Sądząc po zdjęciach u Państwa ten etap jest już odhaczony. Czy udało się wykonać strop piwnicy przed zimą? Jeśli to nie problem bardzo prosimy o informację na priv (fletnia1@op.pl) ile w efekcie wyniosły Państwa całkowite koszty budowy piwnicy. Będziemy wiedzieli czego się spodziewać i czy pokrywa się to z oficjalnym kosztorysem ;) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach budowy :)
Default avatar
Napisany przez Natalia
#2
Ten domek jest również moim marzeniem. Bardzo proszę o info. odnośnie kosztów piwnicy (nataliaciosk@wp.pl). 3mam kciuki za szybkie ukończenie budowy.
Default avatar
Napisany przez Dominik
#3
Witam na wiosnę ruszam z budową tego domu. Jezeli można Bardzo proszę o info. odnośnie kosztów piwnicy . domino69@op.pl
Default avatar
Napisany przez Matti
#4
Witam.My tez planujemy budowe poziomek PN. Metraz piwnicy jest podobny chciałbym zeby ktos napisal mi mniej wiecej koszty budowy piwnicy do plyty oraz z ociepleniem I jaki material z gory bardzo dziekuje.adres e-mail matti78@vp.pl. pozdrawiam wszystkich budujacych.
Default avatar
Napisany przez Paweł
#5
Witam a ile pustaków wchodzi na piwnice ireszte

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?