Wybór działki nie należał do łatwych. W końcu to decyzja na całe życie! (Przynajmniej z początkowego założenia ;)) Ponadto, w okolicy, która nas interesuje, nie było zbyt dużego wyboru, a ceny za m2 kształtują się na poziomie 120-170zł, czyli dość sporo jak na naszą kieszeń. Tak więc zdecydowaliśmy się na malutką, 532m2 działkę w obrębie miasta, w którym do tej pory mieszkaliśmy i z którym wiążemy naszą wspólną przyszłość, czyli z Kościerzyną.

Z wyborem projektu nie mieliśmy już takiego problemu :) Raz, że znacząco ograniczały nas wymiary działki, a dwa, że ja i mój mąż mamy bardzo zbliżony gust i od razu wiedzieliśmy, że zdecydujemy się na Jabłonki 5 lub 9. Wybór padł na 5tkę, gdyż z 9tką mielibyśmy problem z utrzymaniem czterech metrów po bokach domu, a nie chcieliśmy rezygnować z żadnych bocznych okien.

Z formalnościami na szczęście też nie było problemu. Adaptacja projektu i składanie wniosków zajęło nam co prawda parę miesięcy, ale tylko dlatego, że byliśmy poza granicami Polski i wszystko odbywało się w czasie jesienno-zimowym, więc nie śpieszyliśmy się jakoś specjalnie.

White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?