Przyszła pora na deskowanie. Nie było łatwo, nie było lekko, a pogoda tylko utrudniała i opóźniała prace na dachu… Mój mąż z teściem dzielnie walczyli z deskami i membraną, a efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :) Po wszystkich budowlanych przejściach z ekipami, z którymi do tej pory mieliśmy do czynienia, myślę, a właściwie jestem pewna, że nikt lepiej by nam tego nie zrobił i tak efektywnie nie wykorzystałby desek z szalunków :) Baliśmy się, że trzeba będzie dokupić desek z tartaku, a tymczasem trochę zostało i śmiało możemy je wykorzystać do zrobienia podłogi na strychu. Teraz pora na ogarnięcie terenu, dokończenie działówek w środku i montaż okien pod koniec listopada :)

White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Piotr
#1
Czy ktoś mógł by podać całkowity koszt budowy w stanie surowym zamkniętym i pod klucz tego domu
Default avatar
Napisany przez Dan
#2
Dzień dobry. Mogę zadać kilka pytań na temat budowy. Chcę taki dom wybudować na Śląsku. Czy mogę poznać wycenę SSO? Jaka jest cena fundament i dachu. ? Pozdrawiam. Ps. Śliczny dom dango80tg@gmail.com
Default avatar
Napisany przez Zdzislaw
#3
Witam domek jest super.Jesteśmy w trakcie wybierania projektu padło na ten domek pod każdym względem nam pasuje.Jeżeli nie jest to tajemnicą ile wyszła was budowa w stanie surowym otwartym.
Default avatar
Napisany przez dominika
#4
Witam, stan ze zdjęcia ok 120tys.zł.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?