Fajnie się patrzy jak ścianki tak szybko rosną, aczkolwiek do poprawy drzwi wyjściowe z kuchni- Panowie zapomnieli że nie miało ich być- szkoda ich pracy :(
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez KasiaiTomek
#1
Pożadny fundament i sciany rosna szybko a my na etapie wyboru tego projektu tylko strop mnie meczy ze jest żelbetowy chcemy zmienic na terive bo chce sam robic ..a jaki strop robicie u Siebie ? Bede podgladał :)powodzonka
Default avatar
Napisany przez Paulina
#2
KasiaiTomek my mamy właśnie terive - strop skończony, czekamy teraz 2 tygodnie na resztę prac.
User0575
Napisany przez Jakub
#3
Również z małżonką zdecydowaliśmy się na strop Teriva. Męczy mnie jednak wysokość podciągu pomiędzy kuchnią a jadalnią. Zmianę stropu wykonywaliśmy u projektanta adaptującego nasz projekt i w przekroju ma on wysokość 30 cm. Zastanawiam się nad estetyką wystającej z sufitu 30 cm. belki. Jak to wyszło u Was? Zmianę projektu przeprowadziliście w Archonie?
Default avatar
Napisany przez Paulina
#4
My belkę mamy chyba wg projektu, (nie wiem czy chodzi konkretnie o tą ze zdj nr 7 - zdjęcia zalanego stropu) co do zmian stropu to ustaliliśmy to tylko z kierownikiem budowy (sam nam to zaproponował), a nie w Archonie.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?